ELMER - software pro elektrotechniky, projektanty a revizní techniky

 

  ELMER software ®
  Úvod English


  Nabídka softwaru
 SchémataCAD
 EL-Revize
 EL-Spotřebiče
 EL-Testy


  Ke stažení zdarma
 Demoverze
 Prohlížeč CAD výkresů
 (otevře i formát DWG a DXF)
 i pro Android tablety, mobily
 Prohlížeč EL-REVIZE


  Ceník a jak objednat?
 Ceník softwaru
 Jak objednat?
 (na Slovensko)


  Ke stažení
  (pro stávající uživatele)
Instalační soubory
Doplňky do softwaru


  Kontakt
ELMER software s.r.o.
Pavlická 123/4
155 21 Praha 5 - Sobín

IČ: 25746987  (mapa)

autor softwaru:
Ing. Jiří Meisner


tel: (+420)220981202
       (+420)603413864

email: elmer@elmer.cz
Internet: www.elmer.cz
 Poslat dotaz

aktualizace: 12.6.2024

Instalační soubory a další nabídky (pro stávající uživatele softwaru)

Stávajícím uživatelům softwaru ELMER zde nabízíme ke stažení poslední aktuální verzi softwaru.

V ceně zakoupené licence softwaru jsou nejnovější aktualizace zdarma po dobu 2 let (24 měsíců). Po této době je možné si za doplatek (10% z ceny softwaru) předplatit opět na další dva roky aktualizace. Nabídka na dvouleté předplatné nejnovějších aktualizací bude platit i nadále, i když uživatel této nabídky každé dva roky nevyužije.

POZOR! Nově není potřeba žádat o instalační (txt) soubor emailem ani telefonicky, rovnou spusťte níže nabízený instalační soubor. Ten vás vyzve k zadání vašeho emailu, na který vám budou ihned automatizovaně doručeny všechny potřebné instrukce k instalaci a také instalační (txt) soubor.

Postup instalace softwaru: Po spuštění instalačního souboru (.exe) pokračujte podle příslušných instrukcí, jak provést vlastní instalaci softwaru. Mějte připravenou licenční USB klíčenku a nevadí, že zatím nemáte datový instalační soubor (.txt). Ten Vám totiž automaticky ihned přijde emailem po spuštění instalačního souboru. Pouze stačí spustit instalační soubor a zadat email oprávněného uživatele, nic více není potřebné. Není vhodné nainstalovat předešlé starší verze, ani originální CD.

Poslední verze softwaru zdarma ke stažení
(pouze pro oprávněné uživatele softwaru)

zdarma pro uživatele, kteří mají zakoupenou uvedenou (níže vpravo) verzi softwaru (nikoliv pouze nainstalovanou starší verzi). Zakoupená verze je uvedená na faktuře nebo na originálním licenčním CD.

software verze datum

varianta spustitelného EXE souboru
podle typu procesoru (
více zde)

velikost
SchémataCAD 23.0.8 12.6.2024

 

7 MB
 EL-Revize 18.4.2 12.6.2024

 

104 MB
EL-Spotřebiče 18.2.0 12.6.2024

 

4 MB
EL-Testy 19.0.1 12.6.2024

 

4 MB

Verze INTEL/AMD 64bit-x64 je doporučená pro aktuální verze MS WINDOWS (10/11 64bit), jinak pro starší MS WINDOWS 7/8 instalujte 32 bit verzi. Dále pro spuštění v dalších typech operačních systémů (APPLE, ANDROID, LINUX) je návod zde.

Pokud jste uživatelem starší verze ještě bez licenční USB klíčenky, tak si lze aktualizaci objednat emailem za příslušný doplatek (podle poslední zakoupené verze - číslo verze je na CD nebo disketě zakoupené uživatelem).

Také je možné kdykoliv si za výhodných podmínek přiobjednat další licence pro používání softwaru dalšími uživateli v rámci jedné firmy.

Při instalaci softwaru postupujte podle přiloženého návodu. Pozor, pro používání softwaru v síťové multilicenci je návod na instalaci zde a pro uživatele Apple (Mac OS X), ANDROIDU a LINUXU jsou instrukce zde.


Starší, již neaktuální verze softwaru zdarma ke stažení
(pouze pro oprávněné uživatele softwaru, kteří ještě nemají zakoupenou verzi z posledních let)

zdarma pro uživatele, kteří mají zakoupenou uvedenou verzi softwaru (nikoliv pouze nainstalovanou starší verzi). Zakoupená verze je uvedená na faktuře nebo na originálním licenčním CD.

SchémataCAD 

 

EL-Revize

 

EL-Spotřebiče

 

EL-Testy

 


Co je v posledních verzí softwaru nového oproti starším verzím přehledně zjistíte porovnáním v níže uvedených tabulkách:
SchémataCAD - historie změn, oprav a přidaných funkcí
EL-Revize - historie změn, oprav a přidaných funkcí
EL-Testy - historie změn, oprav a přidaných funkcí
EL-Spotřebiče - historie změn, oprav a přidaných funkcí


Možnost výměny stávající licenční klíčenky za novou klíčenku s vyšší kapacitou

Od února 2007 je software dodáván s licenční USB klíčenkou. Zprvu tato klíčenka měla kapacitu pouhých 512MB. Ale vývoj v oblasti počítačů je velmi rychlý, parametry se stále zlepšují, a proto nyní je minimální kapacita klíčenky 64GB při zachování stejné ceny..

Proto nyní nabízíme uživatelům si výhodně vyměnit jejich původní licenční klíčenku za nový typ s vyšší kapacitou za 400,- Kč (+ 21% DPH). Více o nabízených typech klíčenek zde.

Licenční klíčenku lze vyměnit následujícím postupem:

  1. Na požádání pošleme emailem zálohovou fakturu. Tu proplaťte a původní klíčenku uživatel pošle nazpět (doporučeně Českou poštou na adresu firmy ELMER). Důležité upozornění: Neposílejte jinak než Českou poštou. Nezapomeňte si před odesláním původní klíčenky z ní zálohovat veškerá data.
  2. Mezitím můžete se softwarem pracovat, neboť je možné (od ledna 2012) používat software pomocí dočasné autorizace přes Internet. Tato dočasná autorizace (po určitou dobu) nahrazuje licenční USB klíčenku.
  3. Nakonec novou klíčenku s vyšší kapacitou pošleme nazpět uživateli doporučeně poštou (nebo na dobírku za příplatek 50,-Kč).

Možnost převodu licence softwaru na jiného uživatele

Licenci softwaru na jiného uživatele lze převádět pouze za podmínky že s převodem licence písemně souhlasí původní uživatel softwaru. Písemné prohlášení původní vlastník licence může poslat i emailem (ale pozor, ze svého emailu, aby bylo možné ověřit, že o převodu ví). Po splnění této podmínky bude mít nový uživatel nárok za příslušný doplatek na aktualizaci softwaru. Toto opatření je nutné proto, aby původní uživatel softwaru si v budoucnu nenárokoval právo na novou verzi softwaru za příslušný doplatek - jako kdyby licenci nadále vlastnil. Typický příklad této situace je že zaměstnanec firmy (která licenci softwaru původně zakoupila) chce software dále používat jako fyzická osoba.


zpět na úvodní stránku

© 2024 ELMER software s.r.o.